Ślepnąc od świateł Zalukaj

Ślepnąc od świateł Zalukaj OnlineŚlepnąc od świateł zalukaj opowiada o Kubie, który zajmuje się handlem narkotykami. Jest bardzo poukładanym człowiekiem i mimo ryzykownej profesji zawsze stara się uważać, by nie zostać złapanym przez policję. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy dostaje na przechowanie torbę pełną narkotyków, która nie należy do niego. W dodatku do miasta powraca dawny gangster starej daty, który będzie chciał odzyskać swoje dawne wpływy.

Najgłośniejszy serial ubiegłego roku jest już na naszej stronie! Ślepnąc od świateł zalukaj online obejrzycie tylko na naszym portalu vod. Znajdziecie tutaj wszystkie odcinki w jakości HD. Ślepnąc od świateł online mimo iż wyszedł dopiero w listopadzie to śmiało można go nazwać najlepszym polskim serialem w 2018 roku. Zdobył bardzo dużą popularność ze względu na świetną grę aktorską – w tym miejscu należy pochwalić niesamowitego Kamila Nożyńskiego, który w tym serialu debiutował na ekranie. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa naprawdę jest bardzo dobrze dobrana i zgrabnie buduje klimat w tym serialu. Serial został wyprodukowany na podstawie popularnej książki pod tym samym tytułem, którą napisał Jakub Żulczyk. Reżyserem jest Krzysztof Skonieczny, który wcielił się również w rolę bohatera serialu Pioruna (raper z Warszawy). Na ekranie zobaczymy znanych aktorów takich jak: Cezary Pazura, Jan Frycz czy też Robert Więckiewicz. Można powiedzieć, że w produkcji wystąpiła śmietanka polskiego aktorstwa.
>
Ślepnąc od świateł cda opowiada historie dilera narkotykowego Kuby, który mieszka w Warszawie. Na co dzień sprzedawca jeździ bardzo eleganckim samochodem marki BMW i nie rzuca się w tłum. Bardzo dobrze dba o swoje bezpieczeństwo i żeby nikt nie wiedział czym tak naprawdę się zajmuje. Prawdę o jego zawodzie wiedzą tylko najbliżsi przyjaciele i współpracownicy. Główny bohater w swoich działaniach jest bardzo konsekwentny i zawsze stara zachowywać racjonalnie. Wszystko komplikuje się, gdy Dario (Jan Frycz) wychodzi z więzienia i pragnie odzyskać dawne wpływy w Warszawie. Dodatkowo były przyjaciel Kuby, Sikor kradnie paczkę, która należała właśnie do Daria. Nagle w mieście wybucha walka o wpływy, która jest pełna niesamowitych zwrotów akcji.

Według mnie Ślepnąc od świateł zalukaj jest bardzo dobrym serialem, który pozwoli nam miło spędzić czas przez wiele godzin. Dzięki tej produkcji będziemy mogli poczuć klimat przestępczej Warszawy i wczuć się w działania bohaterów. Zobaczymy także jakie są plusy i minusy przestępczego półświatka. Zdecydowanie mogę polecić ten serial każdemu bez względu na płeć i wiek.